PRÁCE 🧰

Skladník, řidič

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Pracovní náplň:

  • Práce s vysokozdvižným vozíkem
  • Příprava nářadí pro mechaniky
  • Fyzický příjem, ukládání, skladování a výdej nářadí
  • Závoz nářadí a materiálu na zakázky
  • Podpora montážních skupin
  • Výpomoc s péčí o vozový park
  • Dodržování pracovních postupů a udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme:

  • ŘP sk. B
  • Dobrý vztah k technice, profesní zdatnost
  • Praxe v oboru
  • Zkušenost s prací ve skladě a s obsluhou VZV
  • Výhodou průkaz na obsluhu VZV, jeřábů a plošin

Nabízíme:

  • Práce na hpp / spolupráce na živnostenský list nebo SoD
  • Práce na dobu neurčitou
  • Možnost profesního růstu
  • Odměny na základě hospodářského výsledku
  • Pravidelná školení
  • Sportovní a kulturní aktivity, firemní akce, vánoční večírky
  • Příjemné pracovní prostředí a sehraný kolektiv
  • Práci s unikátní techniku
  • Cestování po EU
  • Možnost zajištění školení a průkaz na obsluhu VZV, plošin, jeřábů, vazačské zkoušky, svářečského průkazu, atd.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? odpovězte na formulář uvedený níže.

Informace o nabídce Skladník, řidič

Zaměstnavatel: Europe Automotive Holding a.s.
Místo pracoviště: Liberec, Liberecký kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Smlouva na dobu neurčitou
Benefity: bonusy/prémie firemní akce školení