PRÁCE 🧰

Skladník

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Náplň práce:

  • ruční nakládka a vykládka materiálu (pneumatiky, suroviny a další zboží) z/do nákladních vozidel a kontejnerů,
  • kontrola kvality,
  • stohování, přemísťování a skladování výrobků volně nebo na paletách na řádně určených místech,
  • přeprava materiálu mezi jednotlivými pracovišti a výrobou,
  • obsluha vysokozdvižného vozíku, paletového vozíku, jeřábu apod.

Požadujeme:

  • zdravotní způsobilost,
  • fyzická zdatnost,
  • manuální zručnost,
  • český jazyk,
  • dochvilnost, pracovitost, spolehlivost.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní výrobní firmy,
  • pracovní dobu po-pá a 5 týdnů dovolené,
  • penzijní připojištění, příspěvky na volnočasové aktivity, příspěvek na dopravu,
  • roční bonus ve výši 22 048,- Kč,
  • závodní stravování s dotací a další výhody z kolektivní smlouvy,
  • pracoviště Praha 10, dobrá dostupnost MHD,
  • vlastní parkoviště,
  • nástup duben 2024.

Informace o nabídce Skladník

Zaměstnavatel: Yokohama TWS Czech Republic a.s.
Místo pracoviště: Švehlova 1900/3, Praha 10, Hlavní město Praha
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava