PRÁCE 🧰

Skladník / Manipulant

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Společnost BOS Automotive Products CZ s.r.o. je dodavatelem interiérových prvků, jako jsou loketní opěrky a kryty zavazadlového prostoru, pro osobní vozy především pro koncern Volkswagen.
V Klášterci nad Ohří působíme od roku 2000, jsme dceřinou společností německé mateřské společnosti se sídlem nedaleko Stuttgartu.

Hledáme nové kolegy:

  • Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici: Skladník / Manipulant.

Náplň práce:

  • Manipulační práce ve skladu a ve výrobě - skladování, ukládání, vydávání zboží a materiálu

Požadujeme:

  • Ochota učit se novým věcem, pečlivost
  • Týmová spolupráce, manuální zručnost,
  • Zkušenost se řízením vysokozdvižného vozíku výhodou
  • Zkušenost s ovládáním elektrického paletového vozíku

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu sestavíme dle Vašich zkušeností:
  • Základní mzda 24.400 Kč - 25.800 Kč, + bonus 4.600Kč
  • Příspěvek na penzijní pojištění 750 Kč/měsíc
  • Zvýhodněné mobilní tarify od T-mobile pro celou rodinu
  • Zajištění dopravy ze směru Jirkova, Chomutova a Kadaně ZDARMA
  • Příplatky dle Zákoníku práce + 7Kč/h za odpolední směnu + 50% příplatek za přesčasovou směnu, noční příplatek 10%, víkend 10%
  • Funkční příplatky za vedení týmu
  • Zajištěný oběd přímo ve firmě v hodnotě 28 - 31,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny za: zprostředkování zaměstnance, pracovní výročí, narození dítěte, odchod do důchodu, dobré nápady za zlepšení apod.

Informace o nabídce Skladník / Manipulant

Zaměstnavatel: BOS Automotive Products CZ s.r.o.
Místo pracoviště: U Porcelánky 786, Klášterec nad Ohří, Ústecký kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava