PRÁCE 🧰

Skladník

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

LIPLASTEC s.r.o.

Liberec

28 000 - 30 000 Kč

náborový příspěvek 28 000 Kč

plný úvazek

Popis nabídky:

  • Chcete stabilní práci v příjemném prostředí? Baví Vás logistika, práce na VZV a práce se čtečkou? Máte-li níže uvedené, tak pro Vás máme dobrou práci! (praxe na podobné pozici či v oboru výhodou)

Požadujeme:

  • Chuť pracovat
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Zkušenosti s VZV - podmínkou
  • Praxe v automobilovém průmyslu - výhodou
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • Zodpovědný přístup

Co budete dělat?

  • Budete pracovat jako SKLADNÍK v příjemně malém kolektivu
  • Příjem prázdných obalů
  • Příjem a kontrola materiálu od externích dodavatelů
  • Spolupráce v týmu skladníků
  • Příprava expedice
  • Vykládka a nakládka

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příjemnou práci ve stabilní zahraniční společnosti v automobilovém průmyslu
  • Zaškolování
  • Pravidelný růst platu, roční odměna prezidenta společnosti
  • Čisté a přátelské pracovní prostředí
  • Stravenky/ kvalitní závodní stravování – výběr až z 8 jídel
  • Nástupní plat 28.000,- až 30.000,-Kč
  • Náborový příspěvek 8.000,-Kč po 3. celém odpracovaném měsíci, 20.000,-Kč po 6. měsíci

Informace o nabídce Skladník

Zaměstnavatel: LIPLASTEC s.r.o.
Místo pracoviště: Liberec, Liberecký kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: 28 000 - 30 000 Kč
Náborový příspěvek: 28 000 Kč
Benefity: stravenky bonusy/prémie náborový příspěvek závodní stravování školení