PRÁCE 🧰

Skladník

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

ZVOSKA s.r.o.

Červený dvůr 918/7, Krnov

od 32 000 Kč

plný úvazek

Popis pozice

Jako skladník budete zodpovědní za efektivní a bezpečné provádění všech skladových operací. Hlavní úkoly zahrnují příjem, skladování, vychystávání a expedici zboží, správu skladových zásob a udržování pořádku a čistoty ve skladech.

Požadavky

  • Aktivní přístup k práci
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu a dobré organizační schopnosti
  • Základní znalost práce a řidičský průkaz VZV výhodou
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Potravinářský průkaz
  • Pojistka odpovědnosti
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Vhodné pro absolventy

Nabízíme

  • Stabilní práci na HPP v prosperující společnosti
  • Finanční ohodnocení až 32 000Kč/měsíc
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Řádné proškolení a zaučení
  • Další zaměstnanecké výhody (např. stravné, sleva na produkty)

Jak se přihlásit

Pokud máte zájem o pozici Skladníka ve společnosti Zvoska s. r. o. zašlete nám svůj životopis na níže uvedený e-mail nebo volejte na tel. číslo viz níže.

Informace o nabídce Skladník

Zaměstnavatel: ZVOSKA s.r.o.
Místo pracoviště: Červený dvůr 918/7, Krnov, Moravskoslezský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: od 32 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP – hlavní pracovní poměr
Benefity: sleva na firemní výrobky/služby školení
Vhodné pro: absolventy