PRÁCE 🧰

Servisní technik v Pardubicích

aktualizováno před týdnem a více servisní technik oborově technické práce

NAPA TRUCKS spol. s r. o.

Semtín 100, Pardubice

35 000 - 42 000 Kč

plný úvazek

BAVÍ VÁS TECHNIKA A HLAVNĚ AUTOMOBILY?
Jste technicky zdatný/á a hledáte zajímavou práci v malém, přátelském kolektivu?

Jsme česká společnost NAPA TRUCKS spol. s r.o. Ve světě velkých aut se pohybujeme více než 20 let. Prodáváme a opravujeme vozidla DAF a TATRA PHOENIX. Stále rosteme a rozšiřujeme naše služby.

V současné době hledáme vhodného kolegu/kolegyni na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK

Co budete dělat?

  • přijímat servisní zakázky
  • vyřizovat záruční opravy a reklamace
  • plánovat a řídit proces oprav
  • zodpovídat za dodržování termínů a kvality oprav
  • vést skupinu mechaniků, rozdělovat a kontrolovat práci

Co nabízíme?

  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí s moderním vybavením
  • kvalitní zaškolení
  • věrnostní odměny
  • vánoční prémie
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • zdravotní volno navíc
  • slevy na prodávaný sortiment a služby
  • dotované stravování
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • firemní akce

Koho hledáme?

  • máte vzdělání a praxi odpovídajícího směru – SŠ technického směru s maturitou, nejlépe obor autoopravárenství
  • jste technicky zdatný/á, aktivně se zajímáte o svět automobilů
  • máte velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a vyjednávací schopnost
  • jste samostatný/á, spolehlivý/á a časově flexibilní
  • ovládáte práci na PC a nevadí vám administrativa
  • aktivně řídíte a vlastníte řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou pro vás bude pokud:

  • máte zkušenost s vedením lidí
  • aktivně řídíte a jste držitelem řidičského oprávnění skupiny C

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Při výběru zaměstnanců nehraje roli národnost, rasa, pohlaví, sexuální orientace, náboženské vyznání a věk.

Důležitá je zdravotní způsobilost, vzdělání, znalosti, zkušenosti a případná praxe v daném oboru.

Informace o nabídce Servisní technik v Pardubicích

Zaměstnavatel: NAPA TRUCKS spol. s r. o.
Místo pracoviště: Semtín 100, Pardubice, Pardubický kraj
Pozice: servisní technik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 42 000 Kč
Benefity: stravenky bonusy/prémie sickdays firemní akce příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy sleva na firemní výrobky/služby