PRÁCE 🧰

Servisní poradce

aktualizováno před týdnem a více servisní technik oborově technické práce

Popis pracovní pozice

Vaším hlavním úkolem bude příjem zakázek, jejich zpracování a poskytování co nejlepší péče a odborného poradenství zákazníkům. Budete spojovacím článkem mezi zákazníkem a ostatním servisním personálem, podílet se budete na plánování kapacity dílny a také odpovídat za kontrolu servisních prací.

Náplň práce:

  • Přijímá a zpracovává zakázky do servisu
  • Pečuje o zákazníka v průběhu celého servisního procesu.
  • Zajišťuje objednání, příjem a výdej náhradních dílů
  • Řeší rozsah, cenu a trvání servisních prací
  • Plánuje zakázky pro servisní dílnu
  • Monitoruje vývoj, provedení a dodržování termínů servisních prací

Očekáváme:

  • Mít chuť pracovat na této pozici
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Vlastnit řidičský průkaz sk. B
  • Zvládat práci na PC
  • Být spolehlivým partnerem našim zákazníkům a kolegům v týmu

Nabízíme:

  • Spravedlivý bonusový systém odměn závislý na vlastním výkonu a šikovnosti
  • Zvýhodněné rodinné mobilní tarify, týden dovolené navíc, slevy na materiál a služby, zvýhodněné nákupy, příspěvek na stravu

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Servisní poradce

Zaměstnavatel: PTA Servis Olomouc s.r.o.
Místo pracoviště: Kožušany-Tážaly, Olomoucký kraj
Pozice: servisní technik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 50 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie sleva na firemní výrobky/služby