PRÁCE 🧰

Servisní a zkušební elektromontér – Nymburk

aktualizováno před týdnem a více elektromontér oborově technické práce

Maschinenfabrik NIEHOFF (CZ), s.r.o.

Pražská 546/5, Nymburk

plný úvazek

O nás

Německá ​strojírenská firma Maschinenfabik Niehoff, která působí v Nymburce již přes 20 let se zahraniční centrálou ve Schwabachu, hledá do týmu nového kolegu/kolegyni

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání v oboru
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v kabelárenském průmyslu výhodou
  • zkušenost s elektromontáží strojů, testováním strojů a uvádění strojů do provozu u externích zákazníků
  • zkušenost se Siemens S7 ovládáním včetně TIA-Portálu
  • ochota cestovat po celém světě

Náplň práce:

  • elektromontáž speciálních strojů určených pro tažení, splétání a slaňování drátů z připravených dílců
  • kontrola a testování vyráběných strojů
  • uvádění strojů do provozu u zákazníků po celém světě
  • cestování po světě cca. 40% pracovní doby

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • zvyšování mezd každý rok
  • 13. a 14. plat každoročně
  • jazykové kurzy
  • dotované obědy, případně stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • čisté a výborně vybavené pracoviště , moderní výrobní závod
  • pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • výhodné mobilní tarify pro členy rodiny zaměstnanců
  • flexibilní pracovní dobu
  • práce v jednosměnném provozu
  • káva na pracovišti zdarma
  • dovolenou navíc

Termín nástupu:

  • dohodou, možno ihned

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Servisní a zkušební elektromontér – Nymburk

Zaměstnavatel: Maschinenfabrik NIEHOFF (CZ), s.r.o.
Místo pracoviště: Pražská 546/5, Nymburk, Středočeský kraj
Pozice: elektromontér
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ úvazku: plný úvazek
Požadované jazyky: čeština angličtina
Benefity: flexibilní pracovní doba stravenky firemní akce 13. a 14. plat příspěvek na životní připojištění