PRÁCE 🧰

Řidič VZV / Skladník

aktualizováno před týdnem a více řidič VZV řidič motorového vozidla

Pracovní náplň

Pro práci v našem provozu hledáme fyzicky zdatného kolegu nebo kolegyni, kteří budou mít na starosti rozvoz a manipulaci s materiálem.

Oprávnění na vysokozdvižný vozík podmínkou.

  • vykládka a nakládka materiálu, zajišťování doplnění jednotlivých výrobních hal,

  • zajišťování převozu výrobků mezi halami,

  • odpovědnost za materiálové toky,

  • odpovědnost za správnost zásob, vedení skladového hospodářství, správné uložení materiálu

  • jednosměnný, výhledově dvousměnný provoz

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup možný dle dohody - ihned
  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
  • Pracovní doba 7,5 hodiny + 0,5 hodiny pauza na oběd

Požadujeme

  • platný průkaz VZV

  • zkušenost ze strojírenské výroby

  • znalost práce s MS Office, Baan výhodou

  • analytické schopnosti

  • samostatnost, zodpovědnost

Informace o nabídce Řidič VZV / Skladník

Zaměstnavatel: DIOSS NÝŘANY a.s.
Místo pracoviště: Přehýšov 251, Přehýšov, Plzeňský kraj
Pozice: řidič VZV
Zařazení: řidič motorového vozidla
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Benefity: dovolená 5 týdnů