PRÁCE 🧰

Nabídka práce: Řidič VZV pro Maxion Wheels Czech s.r.o.

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Maxion Wheels Czech s.r.o.

Ostrava

plný úvazek

CO nabízíme:

  • Práci rovnou v KMENI s jistotou dlouhodobé spolupráce
  • Kompletní zaškolení
  • Prémie až 21% každý měsíc
  • 13. a 14. plat
  • 1500 Kč docházkový bonus každý měsíc
  • Dotovaná strava v závodní jídelně
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Program Benefit Plus, Multi Sport, Benefit ELA a další
  • Místo pracoviště Ostrava s výbornou dostupností (vlak, MHD)
  • Práci v dobrém, stabilním týmu

Řidič VZV – slévárna

Náplň práce:

  • Zásobovat pomocí VZV naše výrobní úseky, nalévat tekutý hliník do licích strojů pomocí VZV
  • Převážet prázdné i plné palety na určené místa (zkušenost s jízdou pozpátku výhodou)
  • Přemisťovat pomocí VZV nářadí, nástroje a palety pro výrobní linky
  • Povedete evidenci jízd

VŠE NAUČÍME – HLAVNÍ JE CHUŤ SE UČIT. Techniku nalévání Vás naučíme pomocí interních školitelů, není čeho se bát.

Řidič VZV – obrobna, logistika (CT park Hrabová)

  • Nakládání a vykládání kamionů
  • Kontrola hotových výrobků dle směrnice
  • Kontrola palet a jejich správné označení
  • Přebírání a třídění vratných obalů
  • Přejímka, balení a převážení kol do expedičního skladu

CO potřebujete pro danou pozici:

  • Platný průkaz VZV – PODMÍNKOU
  • Zkušenosti s řízením VZV min. 2 roky
  • Spolehlivost
  • Ochotu pracovat od 1. 5. 2023 v nepřetržitém režimu práce (2-2-2) s nadstandardními příplatky

NÁSTUP IHNED nebo dle dohody
Podmínkou nástupu je zvládnutí přijímacího pohovoru a vstupní lékařské prohlídky.

Máte zájem?

Pošlete stručný životopis s kontaktem na sebe jako odpověď na tento inzerát.
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi uchazečů o zaměstnání společnosti Maxion Wheels Czech s.r.o. v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. (GDPR) o zpracování osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci a zároveň potvrzujete pravdivost uvedených údajů.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Nabídka práce: Řidič VZV pro Maxion Wheels Czech s.r.o.

Zaměstnavatel: Maxion Wheels Czech s.r.o.
Místo pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Typ úvazku: plný úvazek
Benefity: stravenky bonusy/prémie 13. a 14. plat příspěvek na životní připojištění závodní stravování školení