PRÁCE 🧰

Řidič

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. B řidič motorového vozidla

STROJRENT, s.r.o.

Boudky, Velké Němčice

Protože nám jeden z našich dlouholetých kolegů plánuje odejít do důchodu, sháníme za něj náhradu.

Požadavky:

  • Vlastní řidičské průkazy skupin B, C a C+E (na osmikoly a sklopky, ale dokážeme uplatnit i zeměděl. stroje),
  • je držitelem Průkazu profesní způsobilosti řidiče,
  • má dostatečné řidičské dovednosti (máme představu o alespoň 2 letech předchozích zkušeností na této pozici),
  • dokáže nést zodpovědnost za svěřené vozidlo.

Náplň práce:

Jako firma se specializujeme na zemní práce velkého rozsahu. Naše vozy je proto možné vidět při výstavbách ne rodinných domků, ale komplexů průmyslových hal. Nejčastěji využíváme tahače s návěsem, osmikoly s přívěsem nebo osmikoly ,,sólo“ a dumpery, se kterými po stavbách převážíme stavební materiály – zeminu, kamenivo, písky, betony atd. Zakázky přijímáme po celé České republice a řidiči u nás teda pracují buď na turnusy, které jsou odměněny anebo se vrací každý den domů. To oceňují zejména ti, pro které už není MKD. Snažíme se o to, aby byl řidič valnou část na jednom přiděleném voze, pokud to situace dovoluje. A umíme uplatnit i řidiče, kteří mají zkušenosti se stavebními stroji.

Co nabízíme:

  • Jistotu zaměstnání:
    To znamená Smlouvu na dobu neurčitou ihned po zkušební době, ne až po roce nebo více letech. A práci v rostoucí firmě zabývající se perspektivním oborem.
  • Finanční stabilita:
    Pracovní trh neustále sledujeme a nabízíme konkurenceschopné mzdy a k nim navíc odměny za výkon.
  • Férové jednání:
    Našeho pana ředitele je možné na stavbách potkávat. Ke každému přistupuje přímo a nabízí možnost řešit veškeré požadavky narovinu.
  • Pohodovou atmosféru:
    Uvědomujeme si, jak důležitá je atmosféra v práci a lidi, se kterými se obklopujeme
  • Firemní akce:
    Mimo práci – legraci. Pravidelně trávíme volno zábavou nebo časem na odpočinek.
  • Podílení se na budování zítřka – Stavebnictví je technický obor, který vytváří prostředí, ve kterém pracujeme a žijeme. Nabízíme možnost být součástí procesu budování.

a další…

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič

Zaměstnavatel: STROJRENT, s.r.o.
Místo pracoviště: Boudky, Velké Němčice, Jihomoravský kraj
Pozice: řidič sk. B
Zařazení: řidič motorového vozidla
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: čeština
Benefity: bonusy/prémie firemní akce vzdělávací kurzy sleva na firemní výrobky/služby příspěvek na dopravu zvýhodněné půjčky zaměstnancům pracovní oblečení školení kafetérie