PRÁCE 🧰

Řidič tahače s cisternovým návěsem - Žďár nad sázavou

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C+E řidič motorového vozidla

Jste spolehliví, samostatní a baví Vás práce za volantem nákladního vozu?

Momentálně hledáme řidiče tahače s cisternovým návěsem. Náplní práce je vnitrostátní a mezinárodní přeprava tekutého zboží potravinářského charakteru.

Nabízíme Vám stabilní zázemí prosperující dopravní společnosti ZDAR, a.s., která má dlouholeté zkušenosti v nákladní dopravě.

POŽADUJEME

  • vyučení bez maturity, praxe vítána
  • samostatnost, spolehlivost, profesionální přístup a týmového ducha
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu
  • ŘP sk. CE, průkaz profesní způsobilosti s platným pravidelným školením
  • kartu do tachografu

NÁPLŇ PRÁCE

  • přeprava kapalných látek potravinářského charakteru (např. mléko, ovocné šťávy, oleje aj.)
  • vnitrostátní + mezinárodní přepravy
  • pracovní režim: dle Nařízení ES č. 561/2006
  • nákladní vůz, který budete řídit: tahač SCANIA + cisternový návěs

NABÍZÍME

  • hlavní pracovní poměr
  • nástup možný ihned
  • hrazené pravidelné školení profesní způsobilosti řidičů
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • průměrný hrubý měsíční příjem: 42.000 Kč, vše na výplatní pásce + české a zahraniční stravné (v příslušné měně) - průměrně 15.000 Kč/měsíc

Skvělé benefity, mezi které patří:

  • Multifunkční karta PLUXEE
  • Hrazené školení profesní způsobilosti
  • Výhodné tarify s voláním zdarma i pro rodinné příslušníky ( běžně ušetříte až 1000,- Kč/ měsíčně)
  • Odměny při životních a pracovních výročích zaměstnance
  • Firemní akce i pro rodinné příslušníky

Příspěvky na:

  • dovolenou až 10.000 Kč/ 1rok
  • penzijní pojištění 800 Kč/ měsíc
  • 1 dítě až 3.000 Kč/ rok na letní, sportovní, ozdravné nebo studijní pobyty

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič tahače s cisternovým návěsem - Žďár nad sázavou

Zaměstnavatel: ZDAR, a.s.
Místo pracoviště: Jihlavská 759/4, Žďár nad Sázavou 1, Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina
Pozice: řidič sk. C+E
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 42 000 Kč
Požadované vzdělání: vyučení bez maturity
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Benefity: školení