PRÁCE 🧰

Řidič/strojník

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. B řidič motorového vozidla

Náplň práce:

  • doprava zařízení na vrtbu, sestava zařízení a provádění vlastní práce při cementaci, intenzifikaci a naplavování filtrů
  • obsluha agregátu ACF – 700, agregátu BJ
  • provádění běžné údržby a opravy zařízení
  • dle získaného oprávnění obsluha vysokozdvižného vozíku
  • odpovědnost za kvalitu prováděné práce
  • odpovědnost za údržbu strojů a zařízení
  • dodržování bezpečnostních předpisů, vyhlášek a norem souvisejících s pracemi

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • technické nadání a logické myšlení
  • komunikativnost, rozhodnost, schopnost řešit problémy, chuť učit se novým věcem, smysl pro zodpovědnost a samostatnost
  • ŘP skupiny B, C výhodou (v případě potřeby skup. C + průkaz profesní způsobilosti řidiče je možné získat)

Nabízíme:

  • výplatní termín 12. den v měsíci
  • přátelské zázemí dynamické servisní firmy
  • podporu v dalším vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • věrnostní příplatek
  • příspěvek na léčebné procedury (sauna, masáže, koupele, rehabilitace, bazén, wellness)
  • odměny při pracovních a životních výročích

Informace o nabídce Řidič/strojník

Zaměstnavatel: Karotáž a cementace, s.r.o.
Místo pracoviště: Velkomoravská 2606/83, Hodonín, Jihomoravský kraj
Pozice: řidič sk. B
Zařazení: řidič motorového vozidla
Požadované vzdělání: SOU nebo SŠ
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Benefity: dovolená 5 týdnů příspěvek na životní připojištění