PRÁCE 🧰

Řidič skupiny C a E

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C+E řidič motorového vozidla

FREKO a.s.

Teplárenská 602/9, Praha 10

50 000 - 80 000 Kč

Přijmeme řidiče s řidičským oprávněním skupiny C a E pro obsluhu tahače s podvalníkem na převoz silničních fréz na území ČR.

Pracovní náplň

  • Řízení tahače s podvalníkem a převoz silničních fréz na území ČR
  • Provádění základní údržby vozu s řádnou péčí o svěřenou techniku
  • Denní komunikace s nadřízeným včetně očekávané zpětné vazby pro možnost vylepšení práce a spolupráce

Požadujeme

  • Řidičský průkaz skupiny C
  • Řidičský průkaz skupiny E
  • Karta řidiče a profesní průkaz
  • Praxi s řízením 3 tahače s podvalníkem

Výhodou

  • Zkušenosti s řízením zametacích, kropících a nákladních vozů
  • Zkušenost s obsluhou silničních fréz
  • Fyzická zdatnost a soběstačnost
  • Dochvilnost
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Zručnost
  • Časovou flexibilitu
  • Ochotu práce venku za každého počasí

Nabízíme

  • Stabilní zázemí české rodinné společnosti
  • Platové podmínky odpovídající významu pozice a pracovnímu výkonu
  • Vyplácení mzdy každý měsíc pravidelně včas bez zpoždění
  • Dobré pracovní zázemí v areálu firmy v Praze Malešicích
  • Přátelský kolektiv, týmová spolupráce
  • Práci ve firmě s 30letou tradicí, která představuje špičku ve svém oboru
  • Možnost seberealizace a osobního růstu
  • Zaškolení a férové jednání

Kontakt

V případě, že Vás zaujala tato nabídka, volejte na číslo viz níže, domluvíme osobní schůzku v naší společnosti nebo na místě Vám vyhovujícím a řekneme si o pozici bližší informace. Případně můžete využít e-mail viz níže.

Nástup: Od 1.3. 2024 nebo dohodou.

Základní informace o společnosti naleznete na našich webových stránkách.

Informace o nabídce Řidič skupiny C a E

Zaměstnavatel: FREKO a.s.
Místo pracoviště: Teplárenská 602/9, Praha 10, Hlavní město Praha
Pozice: řidič sk. C+E
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 50 000 - 80 000 Kč
Požadované vzdělání: základní
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Požadované jazyky: čeština
Benefity: školení