PRÁCE 🧰

Řidič skupiny B

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. B řidič motorového vozidla

Pracovní náplň:

Nabízíme práci pro řidič/ka na rozvozy zásilek pro zásilkovou službu PPL – depo HK.

Plný pracovní úvazek.

Mzda 28.500 – 33.000 Kč čistého (Po-Pá).

Možnost parkování vozidla Česká Skalice, Hradec Králové

Požadavky:

řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, samostatnost, rychlé rozhodování, výpis z rejstříku trestů, zodpovědnost, orientační schopnost.

Nabízené výhody:

služební telefon, příspěvek na dopravu, pojištění odpovědnosti + vyřešení škod, příjemný kolektiv, dobré zázemí firmy

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič skupiny B

Zaměstnavatel: DTcars Transport s.r.o.
Místo pracoviště: Bezručova 607, Česká Skalice, Královéhradecký kraj
Pozice: řidič sk. B
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 29 000 - 33 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou