PRÁCE 🧰

Řidič sk. C – rozvoz zboží

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C řidič motorového vozidla

Popis pozice

Jako řidič budete zodpovědní za rozvoz potravin do maloobchodů a restaurací. Vaším hlavním úkolem bude kontrola a manipulace naloženého zboží a jeho správné vyložení u našich zákazníku, administrativa rozvozových dokladů a správný příjem finanční hotovosti a stravenek. Nezbytná je i příjemná komunikace se zákazníky na místě vyložení zboží.

Požadavky

  • Aktivní přístup k práci
  • Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz a digitální karta do tachografu
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Příjemné vystupování
  • Spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu a dobré organizační schopnosti
  • Fyzická zdatnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Pozice je vhodná pro absolventy

Nabízíme

  • Stabilní práci na HPP v prosperující společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení 43 000Kč/měsíc
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Řádné proškolení a zaučení
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Další zaměstnanecké výhody (např. diety, sleva na produkty)

Jak se přihlásit

Pokud máte zájem o pozici Skladníka ve společnosti Zvoska s. r. o. zašlete nám svůj životopis na níže uvedený e-mail nebo volejte na tel. číslo viz níže.

Informace o nabídce Řidič sk. C – rozvoz zboží

Zaměstnavatel: ZVOSKA s.r.o.
Místo pracoviště: Červený dvůr 918/7, Krnov, Moravskoslezský kraj
Pozice: řidič sk. C
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: od 43 000 Kč
Požadované vzdělání: základní + praktická škola
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP – hlavní pracovní poměr
Benefity: sleva na firemní výrobky/služby školení
Vhodné pro: absolventy