PRÁCE 🧰

Řidič sk. C - kuka vůz

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C řidič motorového vozidla

Recovera Využití zdrojů a.s.

Drčkova 2798/7, Brno

30 000 - 34 000 Kč

plný úvazek

Co Vám můžeme nabídnout?

  • stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti
  • pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci na bankovní účet
  • férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
  • každý den se budete vracet domů
  • práci v jednosměnném provozu na ranní směnu od 6:00
  • 25 dnů dovolené a další zajímavé benefity
  • mzda 30 - 34tis.hrubého dle zkušeností
  • nástup ihned nebo dle domluvy
  • různé benefity - stravenky v hodnotě 110Kč, kafetérie, příspěvky na pojištění, soutěže a další

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • řízení nákladního automobilu - popelářský vůz - svoz komunálního odpadu

Jaké jsou naše požadavky?

  • ŘP sk. C podmínkou
  • ŘP sk. E výhodou
  • psychotesty, profesní průkaz řidiče, karta řidiče
  • zkušenosti s řízením nákladního vozu alespoň 2 roky
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • čistý trestní rejstřík

V případě Vašeho zájmu o pozici a pokud splňujete předpoklady, prosím pošlete reakci na tuto pracovní nabídku, přiložte životopis a my se ozveme nazpět.

Děkujeme za Váš zájem.

Informace o nabídce Řidič sk. C - kuka vůz

Zaměstnavatel: Recovera Využití zdrojů a.s.
Místo pracoviště: Drčkova 2798/7, Brno, Jihomoravský kraj
Pozice: řidič sk. C
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 34 000 Kč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů firemní akce příspěvek na životní připojištění sleva na firemní výrobky/služby kafetérie