PRÁCE 🧰

Řidič sk. C + E (Vnitrostátní nákladní autodoprava)

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C+E řidič motorového vozidla

Dopravou se zabýváme přes 30 let. Zákazníci nás vyhledávají proto, že provádíme kvalitní a spolehlivou službu. Od zaměstnanců pak očekáváme maximální výkon, abychom svého jména mohli dostát.

Proč s námi spolupracovat?

  • Všechno na pásku – Jsme si vědomi toho, že oblast nákladní dopravy je vysoce konkurenční prostředí. Mzdu vyplácíme v maximální možné míře.
  • Víkendy volné – zpravidla jsme doma nejpozději každý pátek odpoledne. Řidičům dáváme možnost pracovat i o víkendu, když je k tomu příležitost, ale nikdy to po nich nevyžadujeme.
  • Férové jednání – Co nás odlišuje oproti ostatním konkurenčním firmám je způsob komunikace s řidiči a vstřícný přístup.
  • Poznáváme svět – Soustředíme se na blízké destinace. Česká republika, Polsko, Slovensko a Maďarsko. Tak abychom se vždy na víkend vrátili domů. Tady ovšem končit nemusíme. Chcete se podívat na letiště do Milána nebo do německých přístavů, pojďte do toho s námi.
  • Pravidelný servis autoparku – servis vozidel nenecháváme na poslední chvíli. Jakoukoliv případnou závadu odstraníme co nejrychleji.
  • Umíme se přizpůsobit - Ať už chcete zůstat na malém autě nebo přejít na kamion, možná Vás láká zahraničí nebo raději budete jezdit jenom v Česku. Práci Vám přizpůsobíme na míru. Naše ambice nekončí u současných trhů a současných zákazníků. Rosteme a vítáme spolupracovníky, kteří budou chtít růst s námi.
  • Vybavíme vás tím, co k práci budete potřebovat – věříme, že řízení kamionů není pouze o sezení za volantem, ale podstatnou část práce je plánování. Tuto část práce řidičům usnadňují tablety s připojením k internetu a s navigací pro kamiony. Samozřejmostí jsou mobilní telefony, pracovní oblečení, povinná školení a to jak odborná, tak i bezpečnosti práce.

Náplň práce:

  • Pravidelná vnitrostátní doprava
  • Řádná péče o svěřené vozidlo
  • Co od Vás očekáváme:
  • Požadujeme řidičský průkaz C + E
  • Profesní průkaz, kartu do tachografu
  • Spolehlivost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, případně rádi zaučíme
  • Co Vám můžeme nabídnout:
  • Mzda je od 30 000 Kč hrubého měsíčně + cestovní náhrady
  • Soustředíme se převážně na vnitrostátní přepravy, tudíž víkendy trávíme doma
  • Penzijní připojištění
  • Pravidelné firemní akce
  • Pracovní oblečení
  • Profesní školení

Benefity

  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič sk. C + E (Vnitrostátní nákladní autodoprava)

Zaměstnavatel: Rovera trans s.r.o.
Místo pracoviště: Nádražní 1297, Vizovice, Zlínský kraj
Pozice: řidič sk. C+E
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 40 000 Kč