PRÁCE 🧰

Řidič sk. C+E - 199,- Kč/hod., denní a noční směny

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C+E řidič motorového vozidla

Recovera Využití zdrojů a.s.

Mladá Boleslav

plný úvazek

Co Vás čeká?

  • budete svážet odpad
  • budete jezdit na malém a velkém háku (s vlekem)
  • budete se starat o svěřené vozidlo

Jak si představujeme vhodného uchazeče?

  • vlastní ŘP sk. C, E
  • má platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče
  • má zkušenosti

V případě, že budete mít platné oprávnění ADR bude to jen výhoda.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • spolupráci na smlouvu
  • mzdu 199,- Kč/hod. + příplatky za přesčasy a práci v noci a o víkendu (začíná se v neděli)
  • úvazek 12 nebo 8 hodin denně
  • dostupnost pracoviště MHD
  • naší prioritou jsou mimo jiné: bezpečnost našich zaměstnanců, dlouhodobé úvazky, přímé a férové jednání, vztah k životnímu prostředí
  • nástup Vám umožníme ihned, pokud to bude možné z Vaší strany

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky v hodnotě 110 Kč,
  • kafetérie,
  • pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění,
  • zaměstnanecké akciové programy,
  • MEDDI - lékař na telefonu (i pro rodinné příslušníky),
  • záchranná síť pro zaměstnance v tíživé situaci,
  • zaměstnanecké slevy a výhody - telefonické služby, zvýhodněné tankování, CCS karta a další

V případě Vašeho zájmu o pozici a pokud vlastníte potřebná oprávnění, odpovězte na tento inzerát, přiložte životopis a my se Vám ozveme v nejbližších dnech nazpět.

Děkujeme za Váš zájem.

Informace o nabídce Řidič sk. C+E - 199,- Kč/hod., denní a noční směny

Zaměstnavatel: Recovera Využití zdrojů a.s.
Místo pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský kraj
Pozice: řidič sk. C+E
Zařazení: řidič motorového vozidla
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů firemní akce příspěvek na životní připojištění sleva na firemní výrobky/služby kafetérie