PRÁCE 🧰

Řidič sk. B pro Prahu, Plzeň

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. B řidič motorového vozidla

VJM Frigotrans s.r.o.

Ringhofferova 115/1, Praha 5

50 000 - 55 000 Kč

plný či zkrácený úvazek

Náplň práce: Přeprava osob autem Toyota Corolla nebo Camry v Praze nebo Plzni. Pracovní doba Po – Pá a každá druhá sobota od 7:00 do 17:00. V případě DPP možnost flexibilních směn pouze o víkendech nebo dle individuální dohody s řidičem. Možnost placených přesčasů.

Požadujeme:

  1. Řidičský průkaz skupiny B
  2. Trestní bezúhonnost
  3. Odpovědnost a pracovitost
  4. Schopnost řízení auta s manuální převodovkou

Nabízíme:

  1. Minimální příjem: 30 000 Kč + 135 Kč netto za denní přesčasy nebo 155 Kč netto za noční přesčasy
  2. Možnost zaměstnaní v Praze nebo Plzni
  3. Možnost parkovat auto doma
  4. Možnost využití auta pro osobní účely
  5. Možnost zajištění karty Multisport
  6. Možnost zajištění zvýhodněných telefonních tarifu pro řidiče a blízkou rodinu
  7. Firemní mobil
  8. Flexibilní zaměstnaní – lze změnit směnu z pracovního dne na víkend a opačně.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič sk. B pro Prahu, Plzeň

Zaměstnavatel: VJM Frigotrans s.r.o.
Místo pracoviště: Ringhofferova 115/1, Praha 5, Hlavní město Praha
Pozice: řidič sk. B
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 50 000 - 55 000 Kč
Typ úvazku: plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah: práce na HPP nebo DPP
Benefity: flexibilní pracovní doba auto i pro soukromé účely příspěvek na volnočasové aktivity mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby