PRÁCE 🧰

Řidič sk. B+E, montér na stavbě (Praha)

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. B řidič motorového vozidla

SUPTel a.s.

Dobronická 1257, Praha 4

40 000 - 50 000 Kč

plný úvazek

O nás:

  • Jsme stabilní ryze česká rodinná společnost, která nabízí kompletní portfolio činností ve výstavbě a servisu inženýrských sítí v oblasti telekomunikací, energetiky, stavebnictví, dopravy a bezpečnosti. Na trhu působíme již 30 let a v současné době realizuje své zakázky na území 3 států.

Co Vás čeká:

  • doprava materiálu k realizaci zakázky
  • asistence při zafukování optických kabelů v terénu
  • specifická činnost spojená s instalací - zafukování optických kabelů do HDPE trubek nebo mikrotrubiček, popř. zafukování mikrotrubiček do HDPE trubek

Požadujeme:

  • ŘP sk. B+E (popř. C výhodou)

Co můžete očekávat:

  • perspektivní zaměstnání s dlouhodobým výhledem
  • zajímavé finanční ohodnocení

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič sk. B+E, montér na stavbě (Praha)

Zaměstnavatel: SUPTel a.s.
Místo pracoviště: Dobronická 1257, Praha 4, Hlavní město Praha
Pozice: řidič sk. B
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 40 000 - 50 000 Kč
Požadované vzdělání: vyučení
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP