PRÁCE 🧰

Řidič/řidička C+E - vnitrostátní rozvoz

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C+E řidič motorového vozidla

MALITAS s.r.o.

Slatinice 134, Slatinice

35 000 - 50 000 Kč

plný úvazek

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • řidičské oprávnění sk. C+E s profesním průkazem
  • zkušenosti s řízením vleku výhodou
  • dobrý zdravotní stav a trestní bezúhonnost
  • aktivní přístup, odpovědnost, pečlivost, flexibilitu

Náplň práce:

  • rozvoz mouky a těstovin pro pekařské provozovny a odběratele
  • paletový rozvoz i nakládka a vykládka mouky v pytlích
  • rozvoz v rámci ČR s každodenním návratem na středisko

Pracovní smlouva na dobu určitou, po vzájemné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • perspektivní zaměstnání v prosperující české rodinné společnosti
  • měsíční prémie + motivační příspěvky
  • stravenkový paušál
  • 13. mzda a další benefity

Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 7:00 - 14:00).

Informace o nabídce Řidič/řidička C+E - vnitrostátní rozvoz

Zaměstnavatel: MALITAS s.r.o.
Místo pracoviště: Slatinice 134, Slatinice, Olomoucký kraj
Pozice: řidič sk. C+E
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 50 000 Kč
Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Benefity: stravenky bonusy/prémie 13. plat