Řidič nákladního automobilu (C+E) pro KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C+E řidič motorového vozidla

O nás

  • Kovošrot je významná česká společnost působící v oblasti výkupu a recyklace druhotných surovin. Na trhu působíme již řadu desetiletí a jsme součástí nadnárodní skupiny Chiho Environmental Group.

Co Vás čeká

  • Řízení motorového vozidla,
  • prvotní přejímka, nakládka a vykládka materiálu,
  • manipulace s materiálem a jeho správné skladování,
  • udržování techniky v řádném technickém stavu,
  • obsluha hydraulické ruky a manipulace s kontejnery,
  • vyplňování dokumentů dle platné legislativy,
  • 1 směnný provoz, pracovní doba 6:00 – 14:30 hod.

Co od Vás požadujeme

  • Vzdělání SOÚ,
  • praxi na pozici řidiče 2 roky,
  • ŘP skupiny C+E,
  • profesní průkaz,
  • ovládání s hydraulickou rukou výhodou,
  • loajalita, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci jsou pro nás důležité,
  • bezúhonnost.

Co Vám nabízíme

  • Mzdu 28 000 - 32 000 Kč,
  • zaměstnání u stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou působností,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování/obědy,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • finanční odměny při životních a pracovních jubileích,
  • příspěvek na dětskou rekreaci,
  • smlouvu na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič nákladního automobilu (C+E) pro KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.

Zaměstnavatel: KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.
Místo pracoviště: Prokopa Holého 286/2, ČESKÉ BUDĚJOVICE, Jihočeský kraj
Pozice: řidič sk. C+E
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 28 000 - 32 000 Kč
Požadované vzdělání: min. střední odborné učiliště
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie příspěvek na životní připojištění