PRÁCE 🧰

Řidič nákladních automobilů

aktualizováno před týdnem a více řidič nákladního automobilu řidič motorového vozidla

SPL Holding, a.s.

Jana Sigmunda 79, Lutín

25 000 - 26 000 Kč

plný úvazek

Směnnost:

  • Jednosměnný provoz

Pracovněprávní vztah:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou (3 měs. zkušební lhůta)

Nabízené výhody:

  • Příspěvek na penzijní připojištění,

  • dovolená navíc,

  • podnikové stravování,

  • jiné výhody uvedené v kolektivní smlouvě.

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny C+E,

  • platné psychotesty,

  • karta řidiče.

Náplň práce:

  • Řízení a obsluha těžkého motorového vozidla pro přepravu zboží, kapalin a těžkých materiálů na krátké i dlouhé vzdálenosti,

  • odpovědnost za vozidlo a kontrola jeho provozuschopnosti a pohonných hmot,

  • dodržování pracovního rozvrhu a určené trasy dle platné vyhlášky,

  • vedení záznamů o provozu vozidla, obstarávání a kompletace dopravních dokumentů, celních a jiných dokladů,

  • řízení vozidla řádným a bezpečným způsobem s ohledem na stav vozovky, počasí a dopravní podmínky při zachovávání předpisů o pracovní době řidiče,

  • kontrola naložení vozidla, zabezpečení nákladu v rámci stanovené nosnosti vozidla.

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis pomocí kontaktního formuláře nebo na e-mail uvedený níže.

Informace o nabídce Řidič nákladních automobilů

Zaměstnavatel: SPL Holding, a.s.
Místo pracoviště: Jana Sigmunda 79, Lutín, Olomoucký kraj
Pozice: řidič nákladního automobilu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 25 000 - 26 000 Kč
Požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ úvazku: plný úvazek
Benefity: závodní stravování