PRÁCE 🧰

Řidič na skládce - Hradčany

aktualizováno před týdnem a více řidič nákladního automobilu řidič motorového vozidla

Recovera Využití zdrojů, a.s.

Španělská 1073/10, Hradčany

33 000 - 35 000 Kč

plný úvazek

Co Vám můžeme nabídnout?

  • jistotu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní firmě, výplatu vždy do 15. dne v měsíci
  • férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
  • velký důraz na bezpečnost a ochranu zdraví
  • práci v jednosměnném provozu
  • placené přesčasy
  • nástup co nejdříve

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • řízení nákladního vozidla s vlekem - kontejnerové soupravy
  • péče o svěřený mechanizmus a vybavení
  • komunikace se závozníky a řidiči

Jaké jsou naše požadavky?

  • min. výuční list
  • ŘP sk. C, E
  • platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče
  • zkušenosti s řízením
  • samostatnost, aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům, spolehlivost, zodpovědnost
  • čistý RT

Další informace o pozici:

  • mzda 33 - 35 tisíc Kč hrubého/měsíc
  • benefity, které Vám nabízíme ihned po nástupu: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 140 Kč, kafetérii, občerstvení na pracovišti, pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění, věrnostní odměny pro řidiče, firemní akce, firemní soutěže, slevy na různé zboží a služby,...
  • místo výkonu práce: Hradčany (okres Přerov)

V případě Vašeho zájmu o pozici a pokud splňujete výše uvedené požadavky pošlete prosím reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře a přiložte životopis.

Těšíme se na Vaši reakci.

Informace o nabídce Řidič na skládce - Hradčany

Zaměstnavatel: Recovera Využití zdrojů, a.s.
Místo pracoviště: Španělská 1073/10, Hradčany, Olomoucký kraj
Pozice: řidič nákladního automobilu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 33 000 - 35 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie firemní akce příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy sleva na firemní výrobky/služby pracovní oblečení školení