PRÁCE 🧰

Řidič C+E na lince Dortmund-Bristol-Dortmund

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

Popis pozice

  • Na linku Dortmund – Bristol-Dortmund hledáme časově flexibilního a spolehlivého řidiče. Pravidelná přeprava na stálé časy
  • Na této pravidelné lince se jezdí s box návěsy – nakládku/vykládku provádí odesilatel/příjemce. Řidič přichází k připravenému a naloženému návěsu.
  • Řidič je na vozidle sám a nestřídá ho.
  • Všechny naše linky se dají v klidu stíhat podle nařízení 561/2006 (AETR)

Požadujeme

  • Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E
  • Školení ADR – v rámci firmy lze zaškolit
  • Schopnost a ochotu pracovat
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997
  • Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem
  • Profesní školení i nad rámec zákonných povinností
  • Az 40 tísíc za každého u nás zaměstnaného kolegu​
  • Věrnostní odměny už po prvním roce odpracování
  • Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony a servis 24/7
  • Moderní vozový park SCANIA, VOLVO, MERCEDES - Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku
  • Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky
  • Neomezená volání / SMS. Data v ČR neomezeně, data ve zbytku EU 60 GB vše za 200 Kč měsíčně
  • Firemní oblečení

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič C+E na lince Dortmund-Bristol-Dortmund

Zaměstnavatel: VCHD Cargo a.s.
Místo pracoviště: Železárenská 315, Kladno, Středočeský kraj
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 65 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Benefity: mobilní telefon pracovní oblečení školení