PRÁCE 🧰

Řidič MKD

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

Požadavky na řidiče:

  • Řidičský průkaz C+E
  • Kartu do digitálního tachografu
  • Psychologické vyšetření
  • Výpis z karty řidiče
  • Praxi v řízení vozidel C+E

Nabízíme:

  • Fixní základ mzdy
  • Prémie za úspory PHM, starost o vozidlo
  • Příplatky za nakládky + prostoje na nakládkách
  • 100% diety
  • Moderní autopark
  • Přidělené vozidlo s návěsem

Popis pozice:

  • Práce řidiče je náročné povolání, které ovšem není stereotypní. Nabízí každodenní změnu, řidič pozná mnoho nových krajů a zvyků. Naučí se komunikovat s cizími lidmi a řešit s nimi pracovní problémy i přes jazykovou barieru.
  • Současné kamiony jsou vybaveny špičkovou technikou, která usnadňuje řidiči práci a zpříjemňuje dlouhé chvíle za volantem.
  • Řidiči se dostanou do mnoha zajímavých míst po celé Evropě, které by stěží během života stihli navštívit.
  • Export z 90 % z moravskoslezského kraje a z 80 % návrat z každé trasy do místa firmy.
  • Vozidla Volvo emisní třídy euro 5 a 6. Servisované v autorizovaných servisech.
  • Veškeré mýto a tankování bezhotovostně a tankovacími kartami.
  • Hlavní směry dopravy - Německo, Benelux, Anglie a Švédsko.
  • Nejezdíme Rusko, Turecko apod.
  • Řádné týdenní odpočinky v místě bydliště.
  • Dodržování zákona 561/2006.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič MKD

Zaměstnavatel: Petr Škuta - TRANSEUROPE
Místo pracoviště: Ostravská 204, Bohumín, Moravskoslezský kraj
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou