PRÁCE 🧰

Řidič mezinárodní kamionové dopravy (MKD)

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

Co Vás čeká:

  • Vozidla Mercedes Benz, MAN a návěsy Schwazmuller, SCHMITZ, do 25t užitečné hmotnosti (všechny přepravy vhodné pro tento typ dopravního prostředku z destinací Itálie, Španělsko, Francie, Belgie, Dánsko, Německo).

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny C, C+E,
  • platný profesní průkaz, digitální kartu do tachografu,
  • dopravně psychologické vyšetření,
  • trestní bezúhonnost,
  • časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost.

Nabízíme:

  • Hrubý příjem včetně náhrad 55-75 000,- CZK/měsíc při očekávaném nájezdu MKD cca 10 000 km/měsíc,
  • jistotu a zázemí stabilní české společnosti,
  • slušné a korektní zacházení,
  • nadstandardní finanční ohodnocení,
  • moderní vozový park,
  • mobil - firemní paušál,
  • zvýhodněné půjčky,
  • bonusy a prémie,
  • pojištění odpovědnosti,
  • cestovní pojištění,
  • oblečení a jiné.

V případě zájmu nám zašlete životopis na e-mail níže nebo nás kontaktujte pomocí tel. čísla uvedeného níže.

Informace o nabídce Řidič mezinárodní kamionové dopravy (MKD)

Zaměstnavatel: SPED-IT s.r.o.
Místo pracoviště: K sádkám 158, Praha-Zbraslav, Hlavní město Praha
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 55 000 - 75 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: flexibilní pracovní doba dovolená 5 týdnů bonusy/prémie firemní akce mobilní telefon pracovní oblečení školení kafetérie