PRÁCE 🧰

Řidič kamionu Zákupy

aktualizováno před týdnem a více řidič kamionu řidič motorového vozidla

LGI Czechia s.r.o.

Zákupy

26 000 - 31 200 Kč

plný či zkrácený úvazek

O nás

  • Pro pobočku LGI Czechia s.r.o. v Zákupech hledáme řidiče kamionu.

Náplň práce:

  • Nakládky/vykládky zboží pomocí NZV
  • Převoz zboží kamionem mezi sklady v okruhu 50 km

Požadujeme:

  • Platné doklady řidiče nákladní dopravy (řidičské oprávnění sk. CE, profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty, zdravotní zůsobilost)
  • Průkaz obsluhy VZV výhodou
  • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu (nepožadujeme noční práci)
  • Časovou flexibiltu
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
  • Finanční ohodnocení 31200 Kč hrubého měsíčně
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • Příspěvek na nákup pracích prostředků
  • Možnost sjednání zvýhodněného mobilního tarifu s neomezeným voláním a 5GB dat
  • Možnost sjednání zvýhodněné karty Multisport s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na soukromé penzijní spoření či penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou či rekreaci formou FlexiPassu
  • Místo hlavního prac. poměru je možné sjednat dohodu o pracovní činnosti (poloviční úvazek) či dohodu o provedení práce (v tomto případě především víkendy) s odměnou 300 Kč/hod.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič kamionu Zákupy

Zaměstnavatel: LGI Czechia s.r.o.
Místo pracoviště: Zákupy, Liberecký kraj
Pozice: řidič kamionu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 26 000 - 31 200 Kč
Požadované vzdělání: Základní
Typ úvazku: plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah: HPP, DPP, DPČ
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky příspěvek na dovolenou