PRÁCE 🧰

Řidič/ka kamionu (MKD)

aktualizováno před týdnem a více řidič MKD řidič motorového vozidla

BC LOGISTICS s.r.o.

Moravní 1636, Otrokovice

45 000 - 60 000 Kč

náborový příspěvek 20 000 Kč

plný úvazek

Popis nabídky práce:

  • BC LOGISTICS s.r.o. nabízí volná pracovní místa v oboru dopravy na pozici řidič/ka kamionu.
  • Práce na plný úvazek. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením až 60.000 Kč měsíčně.
  • Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Mezinárodní kamionová přeprava v rámci EU (FR, DE, Benelux, SK).
  • Jezdíme s plachtovými návěsy a velkoobjemovými soupravami 120 m3 značek RenaultFord a DAF.
  • Výborný technický stav vozidel zajišťuje vlastní autoservis.
  • Před výjezdem vám náš tým připraví všechna povolení.
  • Na cestách nezůstanete ve štychu! Naši zkušení dispečeři vám poskytují veškerou podporu.
  • V průběhu přepravy naši řidiči vždy parkují na zabezpečených parkovištích.

Požadujeme:

  • ŘP "C, E"
  • digitální karta
  • profesní průkaz
  • samostatnost, svědomitost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu neurčitou, zaměstnání ve stabilní české firmě s mezinárodním přesahem,
  • motivační ohodnocení související s pracovním výkonem a morálkou, schopnostem a zkušenostem,
  • náborový příspěvek 20.000 Kč,
  • příspěvek na penzijní spoření,
  • dovolená nad rámec ZP,
  • mobilní telefon s tarifem.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič/ka kamionu (MKD)

Zaměstnavatel: BC Logistics s.r.o.
Místo pracoviště: Moravní 1636, Otrokovice, Zlínský kraj
Pozice: řidič MKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 45 000 - 60 000 Kč
Náborový příspěvek: 20 000 Kč
Požadované vzdělání: Vzdělání u nás není podstatné
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP, DPP
Benefity: bonusy/prémie mobilní telefon pracovní oblečení možnost ubytování
Vhodné pro: absolventy