Řidič/ka nákladního vozidla - skupina C, C+E - Trhový Štěpánov

aktualizováno před týdnem a více řidič nákladního automobilu řidič motorového vozidla

RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.

Nádražní 401, Trhový Štěpánov

plný úvazek

Náplň práce

  • Víkendový závoz zákazníků naší společnosti v rámci ČR (výjezdní místo Trhový Štěpánov).

Směnnost:

  • jednosměnný provoz

Pracovní poměr:

  • na dobu neurčitou i určitou, dle dohody

Hodinová mzda:

  • 150 Kč / hod

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz.
  • Trestní bezúhonnost, zodpovědný přístup k práci.
  • spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • fyzická a psychická zdatnost
  • aktivní řidič
  • řidičský průkaz

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič/ka nákladního vozidla - skupina C, C+E - Trhový Štěpánov

Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Místo pracoviště: Nádražní 401, Trhový Štěpánov, Středočeský kraj
Pozice: řidič nákladního automobilu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Požadované vzdělání: Základní
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: DPP
Požadované jazyky: čeština