PRÁCE 🧰

Řidič/ka Black and White taxi Olomouc

aktualizováno před týdnem a více řidič taxi řidič motorového vozidla

Co vás čeká

  • Jsme největší olomoucká taxislužba a z důvodu neustále rostoucí poptávky po našich službách hledáme kolegy či kolegyně na řízení našich nových vozidel Fabia 3 a 4.generace.
  • Budete pravidelně v kontaktu s našimi klienty a spolu s dispečinkem plnit jejich přání. Komunikace s dispečinkem probíhá elektronicky přes moderní zakázkový systém ve vozidle, který si sami vyvíjíme a zdokonalujeme.
  • Výplata je Vám k dispozici každý den po směně. Směny dle Vašich časových možností. Hledáme kolegy na spolupráci na plno, tak i brigádníky jako přivýdělek. Na všem rozumná, férová domluva. Možno jako brigáda i jako stálá práce. Hledáme kolegy na denní i noční směny. Stejně tak směny víkendové - které lze kombinovat i s Vaší stávající prací jako brigádu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Základní znalost Olomouce a okolí, spolehlivost, věk 21 let (zákonem stanovený limit), bezúhonnost, chuť do práce.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Již vyřízený průkaz řidiče taxislužby, předchozí zkušenost u jiného dopravce. Pokud průkaz řidiče taxi nemáte, nevadí, vše vysvětlíme a zaškolíme.

Co vám můžeme nabídnout

  • Stabilní práci / brigádu na pobočce, kterou si zvolíte. Slušné jednání, peníze ihned po odjetí směny, nový vozový park, příjemné pracovní prostředí.

Informace o nabídce Řidič/ka Black and White taxi Olomouc

Zaměstnavatel: Black&White Taxi
Místo pracoviště: Olomouc, Olomoucký kraj
Pozice: řidič taxi
Zařazení: řidič motorového vozidla