PRÁCE 🧰

Řidič dodávky sk. B

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. B řidič motorového vozidla

O nás

  • Luděk Volšička – Volšatrans je stabilně se rozrůstající rodinná firma založená v roce 1996. Aktuálně máme kolem 130ti převážně vlastních vozidel, vlastní zázemí, sklad, servis. Snažíme se jednat s každým individuálně a přihlížet k jeho výkonům. Do našeho kolektivu hledáme kolegu na pozici řidič dodávky sk. B pro DEPO Hostivař Praha 10.

Náplň práce:

  • Rozvoz nápojů přímo koncovým zákazníkům jako jsou čerpací stanice, potraviny, kantýny, restaurace, hospody, bary apod.
  • Rozvážíme pondělí až pátek-víkendy volné
  • Každý řidič má svěřené své vozidlo
  • Výhoda pro ty co mají zkušenosti s rozvozem
  • ​​​​​​​Dodávka se každý den po rozvozu vykládá a zůstává na depu (řidiči nejezdí dodávkou domů)

Co od Vás očekáváme:

  • řidičské oprávnění skupiny B
  • ​​​​​​​zkušenost s řízením dodávek
  • chuť pracovat
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • práce s aplikacemi
  • fyzickou zdatnost
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na HPP – doba neurčitá
  • Služební telefon s neomezeným tarifem
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Výhodné telefonní tarify i pro členy domácnosti
  • Rozšíření řidičského oprávnění sk.C
  • Slevy na pohonné hmoty
  • Zapůjčení služebního vozidla pro soukromé účely
  • Nástup možný ihned

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič dodávky sk. B

Zaměstnavatel: Volšatrans
Místo pracoviště: Praha 10, Hlavní město Praha
Pozice: řidič sk. B
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 37 000 - 41 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: auto i pro soukromé účely bonusy/prémie firemní akce příspěvek na životní připojištění mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby příspěvek na dopravu notebook