PRÁCE 🧰

Řidič cisternového vozu ČEPRO - terminál Střelice

aktualizováno před týdnem a více ostatní řidič řidič motorového vozidla

Pracoviště: terminál ČEPRO Střelice

Náplň práce:

  • řízení a obsluha cisternové soupravy při přepravách ADR (tuzemsko)
  • přeprava pohonných hmot, zásobování ČS a velkoobchodu podle pokynů dispečinku
  • další činnosti dle pokynů nadřízených

Co vám nabízíme:

  • stabilitu a jistotu významné české společnosti
  • pouze denní směny, turnusy krátký - dlouhý týden
  • motivační finanční ohodnocení
  • placené přesčasy a příplatky
  • paušální stravné
  • plně hrazené pojištění odpovědnosti

Benefity:

  • 25 dnů dovolené, 3 dny osobního volna
  • Cafeteria až 13 000 Kč/rok (volnočasové aktivity, dovolená, zdravotní péče a další)
  • příspěvek na penzijní připojištění 2 000 Kč/měsíc
  • zvýhodněné ceny paliva
  • zdarma konzultační služby (právní, finanční, psychologické, zdravý životní styl)

Co požadujeme:

  • minimálně 2 roky doložitelné praxe řízení vozidla o celkové hmotnosti 40 tun a vyšší
  • výuční list nebo minimálně 3 roky praxe MKD, VKD
  • řidičský průkaz skupin C, E
  • platné školení ADR pro přepravy látek třídy 3 v cisternách
  • věk minimálně 21 let
  • bezúhonnost doloženou výpisem z trestního rejstříku
  • předložení výpisu z karty řidiče
  • platné psychologické vyšetření
  • osvědčení profesní způsobilosti
  • kartu do digitálního tachografu

Nástup dle dohody.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič cisternového vozu ČEPRO - terminál Střelice

Zaměstnavatel: ČEPRO, a.s.
Místo pracoviště: Brněnská 729/25,, Střelice, Jihomoravský kraj
Pozice: ostatní řidič
Zařazení: řidič motorového vozidla