PRÁCE 🧰

Řidič autobusu - řidiči v dálkové přepravě osob – Boskovice

aktualizováno před týdnem a více řidič autobusu řidič motorového vozidla

ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.

Nádražní 286/8, Boskovice

39 000 - 40 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce

  • Linková přeprava cestujících v okolí Boskovic, Blanska.

Požadujeme

  • řidičský průkaz sk. D
  • profesní průkaz
  • kartu DGT
  • zdravotní způsobilost

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • průměrnou mzdu 40.000 Kč + diety 2.500 Kč
  • motivační složku za PHM
  • benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, firemní půjčení atd.
  • Nemáte řidičský průkaz skupiny D? Nevadí, získat ho můžete přes naší společnost.
  • Zaměstnanecké výhody: cestování firemními autobusy zdarma pro celou rodinu, sleva na PHM, příspěvek na dětský tábor, stabilizační půjčení, flexipasy, penzijní pojištění 100 Kč, mob. telefon s hrazeným tarifem…

Další informace

  • Kontakt možný osobně na adrese: Nádražní 286/8, 680 01 Boskovice, telefonicky v čase 7.00-14.00 hod na tel. č. viz níže nebo na e-mail. adrese viz níže.

Informace o nabídce Řidič autobusu - řidiči v dálkové přepravě osob – Boskovice

Zaměstnavatel: ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
Místo pracoviště: Nádražní 286/8, Boskovice, Jihomoravský kraj
Pozice: řidič autobusu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 39 000 - 40 000 Kč
Požadované vzdělání: Základní + praktická škola
Benefity: příspěvek na životní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby zvýhodněné půjčky zaměstnancům