PRÁCE 🧰

Řidič - auto s hydraulickou rukou

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. C+E řidič motorového vozidla

Stavebniny DEK a.s.

Lanškrounská 650, Ústí nad Orlicí

45 000 Kč

Společnost Stavebniny DEK a.s. patří mezi nejlepší zaměstnavatele v ČR. Hledáme nové kolegy, které láká osobnostní rozvoj a kariéra. Naše společnost se rozvíjí a nabízí pracovní příležitosti pro ty, kteří jsou odhodláni na sobě pracovat, ale i pro ty, kteří chtějí začít úplně od nuly v novém oboru. Pokud se rád/a učíš novým věcem, uděláme z tebe odborníka.

Pracovní náplň

  • Budeš řídit auto s hydraulickou rukou
  • Pravidelně rozvážet stavební materiál na stavby našich zákazníků
  • Kontrolovat zboží, se kterým budeš manipulovat při rozvozech
  • Zodpovídat za zboží, které povezeš
  • Pomáhat a pracovat ve skladu, když nebude potřeba nic rozvést

Požadujeme

  • Řidičský průkaz sk. C + E
  • Profesní průkaz a kartu řidiče do tachografu
  • Praxe s hydraulickou rukou velkou výhodou
  • Praxe s VZV je výhodou - průkaz VZV, jeřábnický a vazačský ti zajistíme
  • Časovou flexibilitu a prozákaznický přístup

Nabízíme

  • Průměrnou očekávanou mzdu 45 000 Kč při splnění všech povinností
  • Nástup ihned
  • Práci a jistoty v silné české společnosti
  • Kvalitní a pravidelně servisovaná auta u autorizovaných partnerů
  • Stravenkový paušál a slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Občerstvení na pracovišti, káva a čaj zdarma
  • Firemní akce a soutěže
  • Kariéru pro ty, kteří ukážou, že umí a chtějí
  • 5 týdnů dovolené, Sick days

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič - auto s hydraulickou rukou

Zaměstnavatel: Stavebniny DEK a.s.
Místo pracoviště: Lanškrounská 650, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj
Pozice: řidič sk. C+E
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 45 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: čeština
Benefity: dovolená 5 týdnů bonusy/prémie sickdays firemní akce 13. plat mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby