PRÁCE 🧰

Skladový referent/ka – Skladník/ice pro O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

Hlavní 182, Chýně

plný úvazek

O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je organizace zabývající se komplexními logistickými službami pro domácí i zahraniční zákazníky, byla založena v roce 1990.

Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého REFERENTA/KU SKLADU - SKLADNÍKA/CI do Chýně.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za proces skladového hospodářství
  • Kontrola nastavených cen v systému přijatých i vydaných náhradních dílů
  • Vyhledávání nových zákazníků (odběratele), tvorba cenové nabídky, vyřizování reklamací
  • Zajištění včasného dodání dílů pro servis a koordinace efektivní práce řidiče rozvozu
  • Kontrola nastavení lokací v systému a kontrola aktuálního uložení ve skladu

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost minimálně 1 rok na stejné pozici nebo v náhradních dílech, značkovém servisu nebo jakémkoliv skladu
  • Znalost náhradních dílů (výhodou)
  • Znalost automobilových sw – program pro vyhledávání ND (výhodou)
  • Organizační schopnost, komunikativnost
  • Flexibilní, loajální, čestný a odolný vůči stresu
  • Výhodou je: ŘP sk. C+E, Průkaz na VZV, anglický jazyk

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti, která se rozrůstá
  • Kvalitně vybavené pracovní prostředí
  • Zkušený a přátelský kolektiv
  • Multisport kartu
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Na všem se dá s námi domluvit

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Skladový referent/ka – Skladník/ice pro O.K. Trans Praha spol. s.r.o.

Zaměstnavatel: O.K. Trans Praha spol. s.r.o.
Místo pracoviště: Hlavní 182, Chýně, Středočeský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Typ úvazku: plný úvazek
Benefity: stravenky příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy příspěvek na volnočasové aktivity mobilní telefon notebook školení