PRÁCE 🧰

Provozní mechanik, údržbář

aktualizováno před týdnem a více provozní údržbář/mechanik oborově technické práce

Hlavní náplň práce:

  • diagnostika závad, opravy strojů a zařízení
  • instalatérské a topenářské práce (opravy topných systémů, WC, vodovodního potrubí apod.)
  • zimní údržba závodu (odhrnování a úklid sněhu, posyp komunikací apod.)
  • topení v nízkotlaké kotelně (výpomoc)
  • ostatní práce (nakládání odpadů, stěhování strojů, drobné opravy budov atd.,)

Požadujeme:

  • vyučení v technickém oboru opravář a mechanik strojů a zařízení (zámečník) podmínkou
  • praxe na obdobné pozici min. 10 let
  • orientace v technické dokumentaci strojů včetně čtení strojírenských výkresů
  • svářečský průkaz (ZK111, ZK311, ZK135), průkaz VZV podmínkou
  • proškolení TNS a topičské zkoušky pro nízkotlaké kotelny výhodou
  • samostatnost, manuální zručnost, pečlivost, důslednost a flexibilitu
  • zdravotní způsobilost a dobrá fyzická zdatnost
  • dobrou pracovní morálku, zájem o práci, zodpovědný přístup a spolehlivost

Nabízíme:

  • pracovní režim v dvousměnném provozu (ranní / odpolední)
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • podíly na výsledcích společností
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • týden dodatkové dovolené
  • příspěvek na stravu formou stravenek

Informace o nabídce Provozní mechanik, údržbář

Zaměstnavatel: KVS EKODIVIZE a.s.
Místo pracoviště: Horní Benešov, Moravskoslezský kraj
Pozice: provozní údržbář/mechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: střední odborné
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů příspěvek na životní připojištění příspěvek na dopravu