KPŽ Automotive a.s hledá: Projektový manažer – Absolvent i zkušený

aktualizováno před týdnem a více manažer pobočky prodej a obchod

KPŽ Automotive a.s.

Tyršova 707, Žirovnice

náborový příspěvek 15 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem
  • Zpracování poptávek a požadavků zákazníka
  • Práce v týmu
  • Kontrola termínů
  • Dohled nad dílčími úkoly projektu

Požadujeme:

  • Aktivní znalost anglického jazyka-komunikace se zákazníkem
  • Min. střední nebo vysoká škola – obor ekonomický/strojírenský
  • Organizační schopnosti
  • Komunikativnost, samostatnost
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Praxe v oblasti automotive je jen výhodou, rádi vás zaučíme

Co našim zaměstnancům nabízíme:

  • Náborový příspěvek 15 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 1500 Kč /měsíc
  • Odměnu za doporučení zaměstnance 10 000 Kč
  • Bonus za odpracované roky a životní jubilea
  • příspěvek na zdraví 500,- Kč /měsíc
  • Možnost bezplatného vzdělávání a profesního růstu
  • Týmové prémie až 4 500 Kč / čtvrtletně
  • Obědy za zvýhodněnou cenu 40 Kč na ranní směně, za ostatní směny stravenky

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce KPŽ Automotive a.s hledá: Projektový manažer – Absolvent i zkušený

Zaměstnavatel: KPŽ Automotive a.s.
Místo pracoviště: Tyršova 707, Žirovnice, Kraj Vysočina
Pozice: manažer pobočky
Zařazení: prodej a obchod
Náborový příspěvek: 15 000 Kč
Požadované vzdělání: Min. střední nebo vysoká škola – obor ekonomický/strojírenský
Typ úvazku: plný úvazek
Požadované jazyky: angličtina
Benefity: stravenky bonusy/prémie náborový příspěvek příspěvek na dopravu