Prodavač náhradních dílů pro Inter Cars Česká Republika s.r.o.

aktualizováno před týdnem a více prodejce náhradních dílů prodej a obchod

Inter Cars Česká Republika s.r.o.

Průmyslová 829, Kosmonosy

Jsme inovativní dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro vše, co má kola(osobní automobily, nákladní automobily, motocykly), nebo alespoň motor. Kromě toho nabízíme i širokou škálu servisního vybavení. Na českém trhu působíme od roku 2004, historie společnosti se však píše již od roku 1990. Za tu dobu jsme si stačili vybudovat pozici největšího dodavatele náhradních dílů ve Střední a Východní Evropě.

Náplň práce:

  • Odborné poradenství a podpora klientům (zejm. autoservisům) na zákaznické lince v souvislosti s jejich objednávkami náhradních dílů a autopříslušenství v regionu Mladá Boleslav a okolí
  • Vyhledávání požadovaného sortimentu v elektronických a tištěných katalozích, práce v interním informačním systému
  • Zpracování cenových nabídek
  • Podpora péči o stávající portfolio zákazníků a udržování a rozvoji pozitivních a trvalých vztahů s nimi - denní komunikace se zákazníky telefonicky, e-mailem, osobně při návštěvě klienta na pobočce
  • Prezentace sortimentu a služeb Inter Cars, představování nových výrobků, informování o speciálních akcích pro partnery, o kampaních na vybrané druhy zboží, apod.
  • Spolupráce s týmem pobočky Inter Cars v Mladé Boleslavi (Kosmonosy)

Požadujeme:

  • Uživatelskou dovednost práce s PC
  • Vítána zkušenost z obdobné pozice s poskytováním podpory zákazníkům nebo obchodnímu týmu
  • Znalost techniky osobních automobilů a sortimentu autodílů a autopříslušenství nebo zájem o tuto oblast s proaktivním přístupem se v ní rychle zorientovat
  • Zralou osobnost s komunikačními a organizačními dovednostmi, asertivním a nekonfliktním jednáním, zákaznickým přístupem, chutí učit se nové věci
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, týmovost, loajalitu, bezúhonnost

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový systém
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost profesního a kariérního růstu pro schopné a motivované lidi
  • Vhodné i pro pracovníky s kratší pracovní praxí - kompletně zaškolíme
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

  • Pracoviště: pobočka Inter Cars Česká republika s.r.o., Mladá Boleslav (Kosmonosy), Průmyslová 829,PSČ 293 06
  • Pro bližší informace kontaktujte: David Dufek na telefonním čísle uvedeném níže.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Prodavač náhradních dílů pro Inter Cars Česká Republika s.r.o.

Zaměstnavatel: Inter Cars Česká Republika s.r.o.
Místo pracoviště: Průmyslová 829, Kosmonosy, Středočeský kraj
Pozice: prodejce náhradních dílů
Zařazení: prodej a obchod
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie firemní akce sleva na firemní výrobky/služby závodní stravování