PRÁCE 🧰

Přijímací technik v Hradci Králové

aktualizováno před týdnem a více přijímací technik oborově technické práce

Fa RENE a.s. - Mercedes-Benz

Hradec Králové

35 000 - 45 000 Kč

Požadované vzdělání: SŠ vzdělání technického směru včetně maturity
Požadujeme: všeobecný přehled nákladních vozů, výborné komunikativní dovednosti, PC uživatelsky, AJ výhodou, ŘP sk. B /C výhodou – možno rozšířit po nástupu do zaměstnání/, zodpovědnost, samostatnost, výhodou praxe v oboru.
Náplň práce: komunikace se zákazníky, domlouvání termínu oprav, řešení technologického postupu oprav, příprava fakturace, řešení garančního procesu MB Truck
Finanční odměna: nástupní plat 35.000 – 45.000 Kč/měsíc
Nástup možný po domluvě.

Fa RENE = stabilní zázemí společnosti, která na trhu funguje již 32 let

  • moderní prostředí dle nejnovějších CI

  • vysoká loajalita v týmu

  • 5 týdnů dovolené

  • čerpání z fondu FKSP na sport, kulturu a rekreace

  • vlastní restaurace s výdejem obědů od dvou dodavatelů

  • příspěvek na stravování

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Přijímací technik v Hradci Králové

Zaměstnavatel: Fa RENE a.s. - Mercedes-Benz
Místo pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Pozice: přijímací technik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 45 000 Kč
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů příspěvek na volnočasové aktivity