PRÁCE 🧰

Pracovník do oddělení průmyslového stěhování, manipulant

aktualizováno před týdnem a více manipulant oborově technické práce

Pracovní náplň:

  • stěhování strojů a zařízení pomocí stěhovací techniky
  • stěhování kanceláří, trezorů a bytů

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • zaplatíme za vás průkaz řidiče VZV, popř. obnovení
  • mzda: od 30 000 Kč – dle šikovnosti ve velkém mzdovém rozpětí

Benefity:

  • přesčasy o víkendech s příplatkem 75% + 50 Kč za odpracovanou víkendovou hodinu
  • příspěvek na stravu, finanční bonusy, příplatky na OOPP (osobní ochranné pracovní pomůcky)

Požadavky:

  • fyzická zdatnost
  • ŘP sk. B
  • komunikativnost
  • elektro vyhláška „50“ výhodou

Informace o nabídce Pracovník do oddělení průmyslového stěhování, manipulant

Zaměstnavatel: VEDES, s.r.o.
Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj
Pozice: manipulant
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: od 30 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Benefity: stravenky bonusy/prémie