PRÁCE 🧰

Práce mechanik

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Yachtcentrum & team s.r.o.

Na Jihru 501, Písek

40 000 - 50 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

  • opravy a kontroly osobních vozů, servisní úkony a podobné mechanické práce, drobné klempířské práce, elektrikářské práce.
  • Pracovní doba 8-17 hod., hodina polední pauza.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru nebo praxe, řidičský průkaz pro osobní automobil B, profesionální přístup, samostatnost a spolehlivost, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce.

Nabízíme:

  • dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti, práce na plný úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou, sleva na firemní výrobky a služby

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Práce mechanik

Zaměstnavatel: Yachtcentrum & team s.r.o.
Místo pracoviště: Na Jihru 501, Písek, Jihočeský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 40 000 - 50 000 Kč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení v oboru
Typ úvazku: plný úvazek
Benefity: sleva na firemní výrobky/služby