PRÁCE 🧰

Opravář zemědělských strojů, automechanik, traktorista

aktualizováno před týdnem a více opravář zemědělských strojů oborově technické práce

Zemědělské družstvo Mořina

Mořina 29, Mořina

plný úvazek

Náplň práce:

  • opravy zemědělské techniky pro rostlinou a živočišnou výrobu
  • servis a údržba zemědělské techniky, nákladních vozidel

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B, T a C, E výhodou
  • vzdělání v oboru SOUz, SŠ
  • zájem o práci v oboru
  • manuální zručnost, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • práce v týmu, chuť učit se novým věcem
  • svářečský průkaz výhodou
  • flexibilita (sezónní práce)

Nabízíme:

  • moderní zázemí rozvíjející se zemědělské společnosti
  • vybavenost a zázemí v dílenském sektoru
  • zázemí finančně stabilní společnosti
  • platové ohodnocení v závislosti na kvalitě odvedené práce
  • stravenkovou kartu
  • možnost služebního bytu vázaného pracovní smlouvou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na pracovní oblečení a jeho údržbu
  • možnost náborového příspěvku

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Opravář zemědělských strojů, automechanik, traktorista

Zaměstnavatel: Zemědělské družstvo Mořina
Místo pracoviště: Mořina 29, Mořina, Středočeský kraj
Pozice: opravář zemědělských strojů
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: vzdělání v oboru SOUz, SŠ
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky bonusy/prémie příspěvek na životní připojištění náborový příspěvek pracovní oblečení možnost ubytování