PRÁCE 🧰

Servisní technik zemědělských strojů

aktualizováno před týdnem a více opravář zemědělských strojů oborově technické práce

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Klostermanova 1258, Žamberk

od 35 000 Kč

plný úvazek

Popis nabídky práce

  • Budete servisním technikem zemědělských strojů - Přijďte mezi nás!

Náplň práce

  • Servis a opravy moderních zemědělských strojů DEUTZ-FAHR, BOBCAT, HORSCH, LEEB, KUHN, ...
  • Moderní diagnostika a opravy elektronických závad a navigací
  • Záruční a pozáruční servis - opravy, údržba a seřizování strojů v našem vybaveném servisním centru i formou výjezdů k zákazníkovi
  • Předvádění zemědělských strojů a technická podpora při jejich prodeji
  • Předprodejní příprava nových strojů
  • Školení obsluhy strojů
  • Běžná pracovní doba, 1 směna
  • plný úvazek na dobu neurčitou (3 měsíce zkušební doba)
  • Nástup dle dohody

Požadujeme

  • SPŠ nebo SOU s výučním listem/maturitou v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, elektromechanik, mechanik dopravních prostředků nebo mechanik strojů a zařízení
  • Praxe v opravárenství zemědělské techniky nebo v automobilní oblasti výhodou
  • Schopnost provádění diagnostiky a hledání závad
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou
  • ŘP skupiny B a T; skupiny C a E výhodou
  • Dobrý zdravotní stav umožňující řídit vozidlo i v rámci výkonu zaměstnání
  • Speciální průkazy (svářečský, strojní, na vysokozdvižný vozík atd.) výhodou
  • Zodpovědný a iniciativní přístup, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
  • Manuální zručnost, samostatnost, důslednost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu. Komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům.

Nabízíme

  • Odpovídající platové podmínky - Hrubá měsíční mzda: fixní mzda + odměny dle dosažených tržeb (předpoklad je výsledná mzda od 35 000,-Kč výše)
  • Zajímavou práci u české firmy, která reprezentuje značky světové třídy DEUTZ-FAHR, BOBCAT, HORSCH, JEANTIL, KUHN a další
  • Přímý kontakt se špičkovou zemědělskou i diagnostickou technikou
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění ve stabilní společnosti s více než 30letou tradicí
  • Samostatnou i týmovou práci v dobrém kolektivu
  • Pravidelné profesní vzdělávání v oboru a osobní rozvoj
  • Možnost výjezdů do zahraničí v rámci profesního vzdělávání