PRÁCE 🧰

Operátor logistiky

aktualizováno před týdnem a více disponent logistiky logistika a doprava

CARBORUNDUM ELECTRITE a.s.

Tovární 363, Benátky nad Jizerou

CARBORUNDUM ELECTRITE a.s. je součástí skupiny TYROLIT group. Patří mezi tři největší výrobce brusiv na světě. Výrobní sortiment firmy zahrnuje výrobu pro nejmodernější technologie řezání a broušení. Do našeho týmu v Benátkách na Jizerou hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici operátora logistiky.

Náplň práce:

  • Příjem zboží a zaskladňování zboží ve skladu na určená místa,
  • vychystávání zboží podle vyskladňovacích příkazů nebo balicích předpisů,
  • manipulace a přesuny materiálu v rámci skladu či mezi jednotlivými provozy,
  • manipulace s prázdnými paletami a obaly,
  • balení a přebalování zboží,
  • úklid, třídění a odvoz odpadů na určená místa,
  • péče o svěřenou techniku (kontrola MDV a správné dobíjení baterií, základní péče o tiskárny, počítačové terminály a skenery na pracovištích atp.),
  • nakládka a vykládka zboží,
  • účast na inventurách materiálu.

Požadujeme/uvítáme:

  • SŠ nebo SOU,
  • ochotu pracovat v 2 směnném,
  • praxe ve skladu alespoň 1 rok,
  • oprávnění na MDV - výhodou.

Nabízíme:

  • Pololetní prémie75% mzdy,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění 1.100,-Kč,
  • Závodní stravování + stravenky 150,-Kč,
  • Kartu eBenefit - 500Kč/měsíc,
  • Odměny při životních/pracovních výročích až 20.000,-Kč,
  • Možnost osobního rozvoje,
  • Stabilní pracovní prostředí v nadnárodní společnosti.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Operátor logistiky

Zaměstnavatel: CARBORUNDUM ELECTRITE a.s.
Místo pracoviště: Tovární 363, Benátky nad Jizerou, Středočeský kraj
Pozice: disponent logistiky
Zařazení: logistika a doprava
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity, SŠ nebo SOU
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie firemní akce příspěvek na životní připojištění sleva na firemní výrobky/služby závodní stravování