PRÁCE 🧰

Nákupčí

aktualizováno před týdnem a více nákupčí logistika a doprava

WANZL spol. s r.o.

Hněvotín

60 000 - 80 000 Kč

plný úvazek

O pozici

Nabízíme Vám práci v nadnárodním německém koncernu, který je ve svém oboru synonymem pro kvalitu, design i spolehlivost. Pozice je vhodná uchazeče se zkušenostmi na obdobné pozici, kdy hledáme kolegu pro rozšíření týmu.

Co vás čeká:

  • Komunikovat a jednat s dodavateli.
  • Zajištění nákupu investic.
  • Vyhodnocovat cenové nabídky.
  • Rozhodovat o výběru dodavatelů služeb a materiálu.
  • Připravovat podklady pro rámcové kontrakty.
  • Určovat priority dodavatelům za účelem zajištění dodávek v množství, čase, kvalitě a požadované ceně.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Aktivní znalost AJ/NJ.
  • Praxe na podobné pozici.
  • Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pozitivní pracovní přístup.
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook).

Co vám můžeme nabídnout:

  • Mzda 60 000 Kč – 80 000 Kč (dle praxe a schopností).

Jaké benefity můžete čerpat:

  • Čtvrtletní bonus vztažený k úsporám.
  • Pružná pracovní doba.
  • 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna.
  • Homeoffice dle domluvy.
  • Dotované stravování v závodní jídelně (5 jídel na výběr).
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Nadstandardní pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
  • Hlídané parkoviště přímo u firmy (včetně kolárny) s dostatkem volných míst.
  • Pramenitá voda na pracovišti zdarma.
  • Výhodný mobilní tarif.
  • Možnost zvýhodněného odkupu našich výrobků.
  • Možnost rozšiřování odborného vzdělávání.
  • Kulturní firemní akce.
  • Dobrý pracovní kolektiv.
  • STK pro naše zaměstnance za zvýhodněnou cenu.

Informace o nabídce Nákupčí

Zaměstnavatel: WANZL spol. s r.o.
Místo pracoviště: Hněvotín, Olomoucký kraj
Pozice: nákupčí
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: 60 000 - 80 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Požadované jazyky: angličtina němčina
Benefity: home office flexibilní pracovní doba stravenky dovolená 5 týdnů bonusy/prémie firemní akce vzdělávací kurzy sleva na firemní výrobky/služby závodní stravování