PRÁCE 🧰

Mechanik, údržbář

aktualizováno před týdnem a více provozní údržbář/mechanik oborově technické práce

Náplň práce:

  • preventivní a běžná údržba strojního zařízení ve výrobním závodě
  • provádění oprav strojů a zařízení
  • čtení výkresové dokumentace a technických podkladů
  • základní znalost pneumatických a hydraulických okruhů výhodou
  • hledání a navrhování „zlepšováků“ s cílem zvýšení výrobní efektivity
  • HPP

Nabízíme:

  • týdenní pracovní doba 37,5 h
  • práce na ranní jednosměnný provoz (v hlavní výrobní sezóně přesčasy, případně dvousměnný provoz = ranní a odpolední směna)
  • práce v menším kolektivu
  • místo výkonu práce: Praha – Třeboradice
  • náborový příspěvek
  • nástup ihned
  • rozmanitý výběr v systému Cafeteria (až 21 983 Kč/rok)
  • stravenkový paušál 116 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní kantýna
  • výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a členy rodiny

Požadujeme:

  • ukončené SOU/SŠ technického zaměření
  • manuální zručnost
  • systematičnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, pracovitost, touha učit se novým věcem
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatná činnost = stroje musí fungovat
  • v hlavní výrobní sezóně (květen - září) ochotu práce přesčas

Informace o nabídce Mechanik, údržbář

Zaměstnavatel: Fintherm a.s.
Místo pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Pozice: provozní údržbář/mechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: SOU/SŠ
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Smlouva na dobu neurčitou
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů náborový příspěvek kafetérie