PRÁCE 🧰

Mechanik stavebních strojů

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

NÁPLŇ PRÁCE

  • Servis a opravy strojů Hidromek, Yanmar, Dressta, Kobelco, JCB, CAT a dalších
  • Práce s diagnostikou (v případě potřeby zaučíme)
  • Předprodejní kontroly a přípravy strojů

NABÍZÍME

  • Zajímavé finanční ohodnocení až 50.000
  • Vybavené servisní vozidlo
  • Pracovní dobu od pondělí do pátku
  • Rodinný kolektiv
  • Pracovní oděvy letní / zimní a jejich čištění
  • Pracovní obuv
  • Stravenky po zkušební době a další benefity
  • 5 týdnů dovolené

POŽADUJEME

  • Řidičský průkaz sk. B (rozšíření VÝHODOU)
  • Zodpovědnost
  • Dochvilnost
  • Praxe s opravou stavebních strojů VÝHODOU nikoli podmínkou

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Mechanik stavebních strojů

Zaměstnavatel: KOBEX Bohemia s.r.o.
Místo pracoviště: Čestlice 289, Čestlice, Středočeský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 40 000 - 50 000 Kč