PRÁCE 🧰

Manažer pobočky – Benešov

aktualizováno před týdnem a více manažer pobočky prodej a obchod

Inter Cars Česká Republika s.r.o.

Křižíkova 1590, Benešov

Jsme  inovativní dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro vše, co má kola  (osobní automobily, nákladní automobily, motocykly), nebo alespoň motor. Kromě  toho nabízíme i širokou škálu servisního vybavení. Na českém trhu působíme od  roku 2004, historie společnosti se však píše již od roku 1990. Za tu dobu jsme  si stačili vybudovat pozici největšího dodavatele náhradních dílů ve Střední a  Východní Evropě.

Manažer/Manažerka pobočky Inter Cars

  • Hledáme z obdobné  manažerské pozice nebo z obchodní pozice v oboru distribuce autodílů zkušeného  a úspěšného nového kolegu/kolegyni na pozici manažera pobočky Inter Cars v  Benešově
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Využijte mimořádnou příležitost řídit pobočku a regionální obchodní působiště  Inter Cars - budete moci plně využít vašeho potenciálu a zkušeností při jejím  plánovaném rozvoji

Náplň práce:

  • Komplexní zastřešení a  každodenní řízení chodu pobočky a prodejního centra
  • Vedení týmu pobočky - nábor, motivace, hodnocení, školení zaměstnanců
  • Zodpovědnost za plnění stanovených obratových a maržových cílů a dosažení  plánovaného hospodářského výsledku pobočky
  • Řízení udržování a rozvoje pozitivních a trvalých vztahů se všemi skupinami  stávajících zákazníků vč. osobního kontaktu s klíčovými zákazníky a podpora  získávání nových odběratelů - úzká spolupráce s obchodními zástupci
  • Zajištění a dohled nad průběhem a dodržováním nastavených interních procesů a  používaných nástrojů pro prodej a péči o zákazníka vč. spolupráce a komunikace  s nadřízeným regionálním manažerem prodeje a jednotlivými odděleními centrály  společnosti
  • Zastupování a reprezentování společnosti v regionu pobočky, prezentace  sortimentu a služeb Inter Cars, představování nových výrobků, informování o  speciálních akcích pro partnery, o kampaních na vybrané druhy zboží, apod.
  • Související administrativní agenda, finanční záležitosti, pravidelný  reporting, ad.
  • Monitoring vývoje trhu, sledování konkurence, návrhy pro další obchodní  rozvoj a efektivní řízení pobočky

Požadujeme:

  • Prokazatelnou úspěšnou  praxi v obdobné pozici nebo v obchodní pozici v oboru autodílů
  • Znalost techniky osobních automobilů a orientaci v sortimentu autodílů a  autopříslušenství
  • Vítána znalost motocyklů, nákladních aut, autobusů, dílenského vybavení a  garážové techniky autoservisů, apod.
  • Výborné manažerské, obchodně-prodejní, komunikační a organizační dovednosti,  člověka, který má rád profesní a manažerské výzvy
  • Vysoké pracovní nasazení, motivovanost a aktivní přístup k práci, samostatnost,  zodpovědnost, loajalitu, cílevědomost, chuť být obchodně úspěšný, týmového  hráče, který na sobě chce stále pracovat, bezúhonnost
  • Uživatelskou dovednost práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:

  • Příležitost pro profesní  seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním  zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Nadstandardní finanční ohodnocení: fix + bonusy v návaznosti na výsledky  pobočky
  • Mobilní telefon, notebook, tablet
  • Služební vozidlo (i k soukromým účelům)
  • Dlouhodobou perspektivu pro motivované, schopné a podnikavé osobnosti - možnost budoucího převzetí pobočky po její privatizaci
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný dohodou

Místo pracoviště:

  • Přidělený obchodní  region a působnost pobočky: Benešov a okolí

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Manažer pobočky – Benešov

Zaměstnavatel: Inter Cars Česká Republika s.r.o.
Místo pracoviště: Křižíkova 1590, Benešov, Středočeský kraj
Pozice: manažer pobočky
Zařazení: prodej a obchod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů auto i pro soukromé účely bonusy/prémie firemní akce mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby notebook závodní stravování